SuperLens

Soczewki miesięczne

Super Lens 1 month sphere

 

Superkomfortowa soczewka miesięczna, z filtrem UV klasy 1. Do tego promocyjna cena, co sprawia, że jest to świetna oferta dla każdego pacjenta.

SuperLens premium 1 month sphere

 

Niezwykle wygodna soczewka miesięczna, sprawdzająca się doskonale nawet po wielu godzinach użytkowania. Dla wymagających, doświadczonych „soczewkowiczów”, którzy na pewno docenią jej wszystkie walory. Może poprawić komfort u użytkowników z objawami suchego oka, które znacznie utrudniały korzystanie z dotychczasowych soczewek kontaktowych.

SuperLens premium 1 month eyedesign

Nie musisz się już martwić, że masz astygmatyzm. Ta soczewka została zaprojektowana specjalnie dla Ciebie. Świetnie dopasowana do rogówki, w bardzo wielu kombinacjach mocy sferycznej i cylindrycznej pozwala wyrównać nawet najbardziej skomplikowane wady wzroku. A jeśli dodać do tego jej świetne parametry przepuszczalności tlenu i nasycenia wodą, to ta soczewka nie ma sobie równych. A do tego  soczewka Monthly SuperLens design jest niezmiernie stabilna – nie wierzysz? Stań na głowie i sprawdź!

SuperLens 1 month eyedesign

Miesięczna soczewka toryczna silikonowo-hydrożelowa trzeciej generacji! SuperLens classic eyedesign posiadają filtr UV klasy 1 blokujący ponad 90% UVA i 99% UVB zapewniając ochronę oczu pacjentów. Projekt soczewki zapewnia stabilną i wysoka jakość widzenia. Naturalnie zwilżalny materiał zawiera aż 55% wody. Miękka i bardzo komfortowa soczewka. Minimalizacja interakcji z powiekami. Duża przepuszczalność dla tlenu zapewnia zdrowe i białe oczy przez cały dzień.

SuperLens premium 1 month antiage

Granica młodości stale się przesuwa. Zdrowo żyjemy, zdrowo się odżywiamy, uprawiamy sporty i naszym marzeniem jest także to, żeby jak najdłużej widzieć ostro z każdej odległości. Jeśli nie jesteś  jeszcze gotowy na okulary do czytania, albo wiecznie je gubisz, spytaj swojego specjalistę o soczewki, które pozwolą Ci uzyskać pełny komfort widzenia z każdej odległości.

Zapytaj o soczewki kontaktowe Monthly SuperLens antiage, których wysoka jakość daje nie tylko komfort noszenia ale także zapewnia pełne bezpieczeństwo  Twoim oczom.

SuperLens premium 1 month digital

 

Najnowsze soczewki w konstrukcji asferycznej dedykowane do pracy z urządzeniami cyfrowymi. Doskonale nawilżone, nie powodują nadmiernego zmęczenia oczu.

Soczewki jednodniowe

SuperLens 1 day sphere

 

Ta soczewka łączy w sobie wszystkie zalety soczewek jednodniowych w połączeniu z innowacyjnym materiałem, który powoduje jeszcze lepszą przepuszczalność tlenu i nawilżenie nawet przesuszonych oczu.

Uwaga ! Należy pamiętać aby na noc zdjąć z oczu soczewkę, ponieważ nawet po całym dniu noszenia możemy zapomnieć, że jest ona na oku.

Super Lens premium 1 day eyedesign

Soczewka dla astygmatyków, którzy chcą ją nosić okazjonalnie. Świetne parametry – wysoko uwodniona, tlenoprzepuszczalna. Do tańca i sportu w sam raz.

Super Lens premium 1 day sphere

 

  • Rewolucyjna technologia dla zdrowia i komfortu noszenia
  • Korekcja wzroku w krótkowzroczności i nadwzroczności
  • Dogodny jednodniowy tryb noszenia
  • Jednocześnie wysoki dopływ tlenu do oka oraz wysokie uwodnienie oraz miękkość soczewki
  • Filtry UVA i UVB chroniące przed promieniowaniem
  • Komfort bez kompromisów dzięki dużej zawartości wody w soczewce
  • „Oddychalność” nowoczesnego materiału silikonowo- hydrożelowego, aby Twoje oczy otrzymywały wystarczającą ilość tlenu i pozostały białe
  • Łatwe zakładanie i zdejmowanie