SuperLens

Monthly SuperLens classic plus

Superkomfortowa soczewka miesięczna, z filtrem UV klasy 1. Do tego promocyjna cena, co sprawia, że jest to świetna oferta dla każdego pacjenta.

Monthly SuperLens Premium

Niezwykle wygodna soczewka miesięczna, sprawdzająca się doskonale nawet po wielu godzinach użytkowania. Dla wymagających, doświadczonych „soczewkowiczów”, którzy na pewno docenią jej wszystkie walory. Może poprawić komfort u użytkowników z objawami suchego oka, które znacznie utrudniały korzystanie z dotychczasowych soczewek kontaktowych.

 

1 Day SuperLens classic

Jeśli nosisz  już jednodniowe soczewki, wiesz jaka to wygoda. Ten tryb wymiany jest  także najzdrowszy dla Twoich oczu – codziennie zakłada się nową, czystą parę „kontaktów”. A kiedy wybrać 1 Day SuperLens classic?

Jeśli na co dzień nosisz okulary a soczewki kontaktowe wykorzystujesz tylko okazjonalnie aby uprawiać swój ulubiony sport lub uwolnić się czasami od okularów idąc na imprezę czy wypoczywając na  urlopie, to wybierz właśnie ten typ soczewek. Pełen luz, zawsze kolejna para w pudełku, bez płynów, dodatkowej pielęgnacji, po prostu pełna wolność.

1 Day SuperLens Premium+

 

Ta soczewka łączy w sobie wszystkie zalety soczewek jednodniowych w połączeniu z innowacyjnym materiałem, który powoduje jeszcze lepszą przepuszczalność tlenu i nawilżenie nawet przesuszonych oczu.

Uwaga ! Należy pamiętać aby na noc zdjąć z oczu soczewkę, ponieważ nawet po całym dniu noszenia możemy zapomnieć, że jest ona na oku.

Monthly SuperLens eyedesign

Nie musisz się już martwić, że masz astygmatyzm. Ta soczewka została zaprojektowana specjalnie dla Ciebie. Świetnie dopasowana do rogówki, w bardzo wielu kombinacjach mocy sferycznej i cylindrycznej pozwala wyrównać nawet najbardziej skomplikowane wady wzroku. A jeśli dodać do tego jej świetne parametry przepuszczalności tlenu i nasycenia wodą, to ta soczewka nie ma sobie równych. A do tego  soczewka Monthly SuperLens design jest niezmiernie stabilna – nie wierzysz? Stań na głowie i sprawdź!

SuperLens Classic EyeDesign

Miesięczna soczewka toryczna silikonowo-hydrożelowa trzeciej generacji! SuperLens classic eyedesign posiadają filtr UV klasy 1 blokujący ponad 90% UVA i 99% UVB zapewniając ochronę oczu pacjentów. Projekt soczewki zapewnia stabilną i wysoka jakość widzenia. Naturalnie zwilżalny materiał zawiera aż 55% wody. Miękka i bardzo komfortowa soczewka. Minimalizacja interakcji z powiekami. Duża przepuszczalność dla tlenu zapewnia zdrowe i białe oczy przez cały dzień.

Monthly SuperLens antiage

Granica młodości stale się przesuwa. Zdrowo żyjemy, zdrowo się odżywiamy, uprawiamy sporty i naszym marzeniem jest także to, żeby jak najdłużej widzieć ostro z każdej odległości. Jeśli nie jesteś  jeszcze gotowy na okulary do czytania, albo wiecznie je gubisz, spytaj swojego specjalistę o soczewki, które pozwolą Ci uzyskać pełny komfort widzenia z każdej odległości.

Zapytaj o soczewki kontaktowe Monthly SuperLens antiage, których wysoka jakość daje nie tylko komfort noszenia ale także zapewnia pełne bezpieczeństwo  Twoim oczom.

Monthly SuperLens premium digital

Najnowsze soczewki w konstrukcji asferycznej dedykowane do pracy z urządzeniami cyfrowymi. Doskonale nawilżone, nie powodują nadmiernego zmęczenia oczu.