Krople

SUPERLENS GEL DROPS (dawniej OCUYAL GEL)

Wskazany jest w przypadku podrażnienia oczu lub uczucia suchego oka spowodowanego długim stosowaniem soczewek kontaktowych, niewydolności gruczołu łzowego, czynników środowiskowych (kurz, smog, pyłki), menopauzy oraz po operacji oczu. Jest również zalecany do nawilżania soczewek kontaktowych w celu ich łatwiejszego zakładania i zdejmowania, jak również nawilżania oka w czasie ich noszenia.


EYE OXY SPRAY

Liposomalny spray  na powieki wskazany jako preparat wspomagający w przypadku alergii na pyłki, kurz i inne czynniki środowiskowe, a także w przypadku objawów suchego oka. Użycie produktu jest wskazane w przypadku nadmiernego łzawienia, zaczerwienienia, uczucia ciała obcego, pieczenia i swędzenia oczu i powiek oraz w przypadku uczucia suchości w oczach.


Krople EYE SEE Hyaluronate 0,1%

Krople silnie nawilżające typu „sztuczne łzy”. Należy je stosować w stanach zmęczenia, pieczenia, zaczerwienienia oraz w szczególności przy uczuciu suchości oczu. Polecane są: użytkownikom soczewek kontaktowych mających problemy z podrażnieniami; przebywającym w klimatyzowanych, zadymionych lub zakurzonych pomieszczeniach; pracującym przy komputerze; spędzającym dużo czasu przed telewizorem lub dużo czytającym; zawodowym kierowcom.


EYE SEE Herbal Eye Drops 15 ml

Krople do oczu ze specjalną naturalną formułą ziołową, z czarnej borówki, działa kojąco na zaczerwienione i zmęczone oczy. Dodatkowo delikatne składniki nawilżające kropli przynoszą ulgę przy uczuciu suchości i pieczenia oczu. Herbal Eye Drops doskonale rewitalizują oczy nadwyrężone przez noszenie soczewek kontaktowych.