Air Optix

AIR OPTIX® PLUS HYDRAGLYDE®

Nowe soczewki kontaktowe AIR OPTIX® plus HydraGlyde® to większe korzyści dla oczu dzięki formule HydraGlyde® Moisture Matrix, która zapewnia długotrwałe nawilżenie, utrzymując stały poziom uwodnienia soczewek prze cały dzień.

AIR OPTIX® plus HydraGlyde® Multifocal


To wysokiej jakości silikonowo-hydrożelowe soczewki progresywne dla osób z prezbiopią służące do noszenia przez miesiąc w trybie dziennym. Nowość  jest ulepszoną wersję popularnych Air Optix® Aqua Multifocal.

Soczewki multifocalne z technologią HydraGlyde® Moisture Matrix oraz wysokim wskaźnikiem uwodnienia na poziomie 33%  sprawiają, że ich użytkownicy mogą cieszyć się wielogodzinnym nawilżeniem a dzięki temu też lepszym komfortem. Z tego powodu rekomendowane przede wszystkim są osobom, które mają wrażliwe oczy lub odczuwają dyskomfort związany z suchym okiem.

AIR OPTIX® FOR ASTIGMATISM

 

To soczewki kontaktowe dla astygmatyków przeznaczone do noszenia w trybie dziennym przez cały miesiąc. Nowe soczewki miesięczne  to ulepszona wersja szeroko znanych użytkownikom Air Optix® for Astigmatism. Dwie nowe technologie zastosowane w najnowszych, torycznych soczewkach AIR OPTIX® zwiększają komfort i zdrowie oczu.

AIR OPTIX® NIGHT&DAY AQUA

Soczewki o najwyższej przepuszczalności tlenu spośród soczewek oferowanych przez Alcon, pozwalające na bezpieczne użytkowanie przez 30 dni i nocy bez zdejmowania.