Opinie

Wybrane opinie z portalu Znany Lekarz dotyczące lek. med. Ewy Wojciechowskiej

emiliamikus1 (10.01.2018)

Ocena: bardzo dobry

Witam, zmagam się z wadą wzroku już od ponad 15 lat, wzrok pogarszał się z roku na rok, miałam do czynienia z różnymi lekarzami i nie dało to oczekiwanego rezultatu do dnia kiedy trafiłam do Pani Ewy Wojciechowskiej, mogę powiedzieć, że uratowała moje oczy 🙂 za co bardzo dziękuję i oczywiście z całego serca polecam!!!
Indywidualne podejście do klienta, przesympatyczna kobieta i co najważniejsze profesjonalistka w swojej dziedzinie!!!
Gorąco polecam i nie wyobrażam sobie zmieniać lekarza.

Artur (12.12.2017)

Ocena: bardzo dobry

Pani Doktor, uprzejma, konkretna i przede wszystkim fachowa, praktycznie w cenie wizyty zrobiła mi wszystkie badania, które uznała za konieczne . Wyniki zostały mi omówione. Najważniejsze jednak, że Pani Doktor znalazła dla mnie termin „na już” z uwagi na powagę mojego problemu pomimo napiętego harmonogramu wizyt, ma świadomość, że borelioza istnieje i potrafi wyrządzić szkody również dla oczu (tak jest w moim przypadku), nie zlekceważyła mnie pomimo tego, że zadałem wiele szczegółowych pytań w oparciu o wiedzę medyczną, którą sam zgromadziłem nie będąc lekarzem. Doktor Wojciechowska uznaje metody leczenia naturalnego jeśli tylko takie są możliwe, ja osobiście dostałem receptę, w której 75% kropli jest na bazie naturalnej, a tylko jeden lek syntetyczny. Podsumowując polecam i pomimo tego, że czekają mnie okulary to czułem, że wyszedłem od lekarza, a nie z kliniki złotej karty kredytowej. Dziękuję

joannacieslik (13 sierpnia 2017)

Ocena: bardzo dobry

Jestem bardzo zadowolona po wizycie u Pani Doktor. Po raz pierwszy w życiu miałam wykonane tak szczegółowe badania. Bardzo profesjonalne podejście do pacjenta. Poza wizytą okulistyczną uzyskałam dodatkową wiedzę na temat detoksyzacji organizmu (5 miesięcy temu uległam zatruciu oparami farby; żaden ze wcześniejszych lekarzy nie polecił mi naturalnych metod odtrucia organizmu ). Na pewno wrócę do Pani Doktor. Polecam w 100 %.

jol.bon (13 maja 2017)

Ocena: bardzo dobry

Mam 62 lata, często korzystałam z porad okulistów. Pani doktor najbardziej dokładnie mnie zbadała. Pytała o to, o co inni okuliści nie pytali. Jest bardzo miłą osobą. W gabinecie czułam się na luzie, jakbym znała Panią Doktor od zawsze. Będę ją polecać, tak jak mi polecono.

 

(13 październina 2016)

Ocena: bardzo dobry

Pani Doktor jest niesamowita! Diagnozę postawiła od razu, kompleksowe badania, które wykonała tylko ją potwierdziły. Od razu wdrożyła leczenie i już tego samego dnia poczułam ulgę 🙂 Poświęciła mi tyle czasu ile było niezbędne, nie ograniczyła się do 15 minutowej wizyty. Z czystym sumieniem wystawiam najwyższą ocenę i serdecznie polecam Panią Doktor 🙂

 

Malgosia S. (4 kwietnia 2016)

Ocena: bardzo dobry

Bardzo profesjonalne podejście do pacjenta, kompleksowe badania już od pierwszej wizyty. A efekty skutecznego leczenia (zespół suchego oka) widoczne już przy drugiej wizycie. Przyszłam z zamiarem dobrania mocniejszych szkieł, tymczasem zrobiono mi dokładne badania, jak nigdzie i nigdy wcześniej. Sprawny system rejestracji i umawiania wizyt, miła atmosfera, rzetelna obsługa. Zdecydowanie polecam.

 

ewa.hoffmann (6 sierpnia 2015)

Ocena: bardzo dobry

Pani Doktor jest mila, rzeczowa i profesjonalna. Ma ciepłe podejscie do młodych pacjentow, których traktuje poważnie, tłumacząc cierpliwie sens i sposób leczenia. Od razu odniosłam wrażenie, że jest pewna swojej diagnozy, którą potrafiła przekonywująco uzasadnić. W związku z tym, ja sama umówiłam się na wizytę kontrolną.

 

Ewelina (1 marca 2015)

Ocena: bardzo dobry

Pani Ewa jest bardzo miłą i ciepłą osobą. Profesjonalistką w swoim zawodzie również. Wszystko dokładnie objaśnia, tłumaczy. Pacjent wie o co chodzi, wie co Pani doktor mu wykonuje. Na jednej wizycie wykonany jest komplet badań. Co najważniejsze – Pani Ewa nie idzie na łatwiznę. Jest cierpliwa, dokładna i profesjonalna.

 

Kinga J. (22 grudnia 2014)

Ocena: bardzo dobry

Od 19 lat jestem pacjentką doktor Ewy Wojciechowskiej. Jest to jedna z pierwszych w Szczecinie okulistek stosujących soczewki kontaktowe w leczeniu wad wzroku. Gabinet Ewy Wojciechowskiej łączy w sobie profesjonalizm, świetną organizację i kompleksowość badań, otwartość na pacjenta i jego potrzeby z prawdziwie przyjazną, wręcz rodzinną atmosferą. Szczerze polecam.

 

Andrzej K. (22 grudnia 2012)

Ocena: Bardzo dobry 

Trafiłem do Pani Ewy 10 lat temu i miałem szczęście. Otoczony wyjątkową opieką ,przechodząc liczne badania, wiem że jestem spokojny o swoje oczy. Przez te wszystkie lata, to przede wszystkim szczegółowe badania, które pozwalają na określenie stanu choroby, a w szczególności odpowiednie dobranie leków i etc. Podziwiam Panią Ewę za rzetelność oraz dokładność z jaką wykonuje swoją pracę Polecam Panią doktor Wojciechowską nie tylko jako specjalistę ale i doskonałego opiekuna TWOICH OCZU! Z poważaniem Andrzej K.

 

DRABICKI (27 października 2012)

ocena: Bardzo dobry 

LECZE SIE U PANI DOKTOR OD 15 LAT. JEST BARDZO DOBRYM SPECJALISTA: TERAZ MIESZKAM W NIEMCZECH ALE 2 X W ROKU PRZYJEZDZAM DO SZCZECINA NA KONTROLE: DZIEKI PANI DOKTOR NIE MAM OBECNIE PROBLEMOW Z MOIM WZROKIEM KTORE MIALAM WCZESNIEJ I NIE WYOBRAZAM SOBIE ZEBYM SIE LECZYLA U KOGOS INNEGO.

 

Joanna B. (31 sierpnia 2011)

Ocena: Bardzo dobry 

Leczę się u dr Wojciechowskiej już od dłuższego czasu i jestem bardzo zadowolona z efektów terapii. Pani doktor jest kompetentna, konkretna i zawsze w dobrym humorze. Troszczy się również o swoich pacjentów, przypomina o terminach wizyt kontrolnych a w razie nagłych przypadków zawsze znajdzie wolny termin a swoim kalendarzu. Gorąco polecam.

 

Marek R. (11 stycznia 2011)

Ocena: Dobry 

Od 11 lat jestem pacjentem pani doktor i jestem bardzo zadowolony. Nigdy nie odmówiła szybkiego terminu wizyty jak miałem problem z okiem. Zawsze ma wszystkie nowości jakie pojawiają sie na rynku i proponuje je pacjentom. Dobrze, że pilnuje terminów wizyt kontrolnych, bo ja bym może nie pamiętał a badać się przecież trzeba, szczególnie że wizyty kontrolne nic nie kosztują. Polecam gorąco M

 

Joanna P. (13 lipca 2010)

Ocena: Bardzo dobry 

Uważam, iż Pani Doktor Ewa Wojciechowska jest świetnym specjalistą w Swojej dziedzinie chodzę regularnie razem z dzieckiem .Dzięki Pani Doktor mój syn widzi coraz lepiej bardzo dużo dają regularne wizytą ale również leki i zabiegi oraz oczywiście ćwiczenia, których nie lubimy;-0 ale pomagają .Stara się wyszukiwać coraz to nowsze sposoby aby wzmocnić nasze oczy i za to jestem jej bardzo wdzięczna Ja również nosiłam przez jakiś czas soczewki i byłam zadowolona że na miejscu mogłam kupić soczewki i płyn po prostu z wygody. Teraz nosze okulary i uważam, że są świetnie dobrane Pozdrowienia dla Pani Ewy;-)

 

Katarzyna M. (28 kwietnia 2010)

Ocena: Bardzo dobry 

Jestem pacjentka Pani Doktor juz 15 lat. Jest rzeczowa i konkretna, wyraża sie jasno i zwięźle a to dla pacjenta powinno być ważne. Jej właśnie zawdzięczam to, ze nosze soczewki i czuje sie w nich wspaniale! Zawsze jest zorientowana w nowościach na rynku i często proponuje przetestowanie czegoś nowego. Medycyna idzie do przodu z każdym dniem i ważne jest to, żeby lekarz za tym nadążał, Pani Doktor udaje sie to doskonale. Częste kontrole są dla mnie bardzo ważne bo oczy są bardzo czułym narządem i jak dotąd niezastąpionym. Polecam gorąco.