O nas

Historia

Gabinet okulistyczny rozpoczął swoja działalność w 1993 roku, pierwsza siedziba mieściła się w Przychodni Kolejowej przy ulicy 3 Maja w Szczecinie. Od roku 2001 gabinet funkcjonował przy ulicy Drzymały a od listpada 2015 w nowej siedzibie  przy ulicy 5 Lipca 3/1. Od początku swojego istnienia specjalizujemy się w doborze soczewek kontaktowych ze szczególnym uwzględnieniem soczewek specjalistycznych, szczególnie torycznych – do korekcji astygmatyzmu oraz wieloogniskowych.

Kwalifikacje

Ewa Wojciechowska jest  absolwentką Pomorskiej Akademii Medycznej w Szczecinie. Pracę rozpoczęła w 1986 roku w Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym na oddziale okulistycznym, uzyskując w roku  1988 specjalizację I stopnia a w roku 1992 – II stopnia z zakresu okulistyki. Od 1993 roku prowadzi Indywidualną Specjalistyczną Praktykę Lekarską   ze specjalizacją w zakresie kontaktologii. Swoim doświadczeniem w zakresie okulistyki  i  doboru soczewek kontaktowych wielokrotnie dzieliła się  podczas wykładów na ogólnopolskich i międzynarodowych konferencjach okulistycznych. Jest autorem wielu artykułów zarówno w prasie medycznej – „Okulistyka Polska” , „ Medycyna Rodzinna”, Standardy Medyczne”,  a także w wielu magazynach takich jak „Twój Styl”, „ Claudia” „Zdrowie”, „Zwierciadło”, „Sens”.

W leczeniu pacjentów łączy terapię standardową z leczeniem naturalnym oraz zaleceniami dietetycznymi i technikami ćwiczeń oczu.

d
c